Sufity podwieszane, sufity wiszące dekoracyjne i akustyczne

Powszechne rozwiązania sufitów podwieszanych i wiszących, które są stosowane ze względu na funkcjonalność, estetykę, komfort akustyczny i dbałość o środowisko naturalne, stały się nieodzownym elementem dzisiejszej architektury.

Sufity modułowe typ: Armstrong, Rygips jak i sufity z wełny drzewnej połączone z magnetyzmem (Płyta Heradesign) sprawdzają się na dużych powierzchniach: sale wystawowe, sklepy, hotele, salony fryzjerskie, szpitale, lotniska itp., jak również w zastosowaniu niekomercyjnym domowo-prywatnym, stosowane także w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności.

Konfiguracja poszczególnych elementów dekoracyjnych, w rozmaitych układach przestrzennych, dostarcza projektantom możliwości dowolnej aranżacji, a klientom dużego wyboru. Wykonujemy sufity głównie na płytach modułowych, mineralnych, drewnianych oraz na bazie żywicy. Stelaż w standardzie metal, z wkładem kształtek pochłaniających dzwięk.

Materiały pochłaniające dźwięk, stosowane na powierzchnie wewnątrz pomieszczenia, redukują odbicia fal, które na nie padają, co pozwala na ograniczenie w pomieszczeniu efektu występowania echa. Powierzchnia sufitu jest najczęściej jedyną znaczącą powierzchnią w pomieszczeniu, na której nie występują żadne inne elementy rozpraszające dźwięk. Dzięki sufitom podwieszanym i wiszącym można zdecydowanie wpłynąć na akustykę pomieszczenia poprzez zastosowanie materiałów o odpowiednio dobranym poziomie wskaźnika pochłaniania dźwięku. Pozwala to na uzyskanie lepszych efektów o 48-56% od zwykłego sufitu KG i pochłanialności od 30dB.

Dostępne płyty:

Z grupy Heradesign: Fine, Super fine, Micro, Plano, Plus, krawędzie systemowe GK,AK-00, AK-01, AK-02/5, SK-04, SK-05, SK-06.Systemy szynowe.

Z grupy Armstrong:Alpina, Atlas, Bioguard (ISO5), Casa, Cirrus, Cortega, Design Cirrus, Fine Fissured, Graphis, Nevva, Optima, Perla, Parafon Hygien, Perla dB, Perla OP, Sahara, Feria, Ultima, Cortega.

Z grupy rygips: większość Casoprano.

Więcej informacji uzyskają Państwo kontaktując się bezpośrednio z naszym doradcą technicznym lub biurem obsługi klienta.

Szybki kontakt
Biuro obsługi klienta
(33) 486-72-35
690-940-940
Napisz wiadomość
Promocje
MASTEM technology: NIP:553-189-89-18 Bielsko-Biała